loading

Impregnat hydrofobowy do tapicerki samochodowej oraz dachów cabrio

Tapicerka samochodowa czy meblowa może różnić się rodzajem materiału z którego została wykonana. Lecz wszystkie mają cechę wspólną – zagrożenia wynikające z użytkowania, doprowadzające do pogorszenia wyglądu i niszczenia materiałów.

Obicia tkaninowe to powszechny rodzaj tapicerki, znajdujący wielu zwolenników. Takie obicia napotykają realne problemy, i najbardziej na nich widoczne są znaki, plamy po jedzeniu, napojach czy kurzu.

Tapicerka materiałowa jest podatna na brud. Szybciej i intensywniej wchłania wszelkie płyny i zabrudzenia, które wraz z wodą dostają się na jej powierzchnie. Mogą pozostawać ślady na fotelach lub kanapie po rozlaniu płynu, upuszczeniu jedzenia czy zaplamieniu tłustymi środkami. Ponadto kurz, plamy, rozwijające się bakterie i roztocza doprowadzają do nieestetycznego wyglądu tkanin obiciowych oraz ich niszczenia. Zapobiegając uszkodzeniom tapicerki i nie doprowadzając do większych kłopotów, wszelkie rozlane płyny należy usuwać jak najszybciej, by nie pozwolić na ich głębsze wniknięcie.

Czyszczenie jednak to nie wszystko.

Potrzebne jest takie rozwiązanie, które spowolni proces zabrudzenia i zmniejszy niszczenie tego typu materiałów tapicerskich.

Aplikacja impregnatu hydrofobowego NANO LAYER

NANO LAYERzabezpieczy wszelkiego rodzaju pokrycia tapicerskie przed wnikaniem wilgoci i rozpuszczonych w wodzie zabrudzeń.

Pokrycie tapicerki środkiem impregnacyjnym sprawi, że tkanina wyróżni się utworzoną bezbarwną warstwą, blokującą docieranie płynom i zabrudzeniom w głębsze warstwy materiału. Brud, wilgoć, roztocza nie mają szans, by zadomowić się w głębszych warstwach pokryć materiałowych, i nie wgryzie się żaden brud z resztek jakiegoś jedzenia.

Rozlany płyn wystarczy wytrzeć szmatką, by nie pozostał po nim nieestetyczny ślad a plamy na siedzeniach w samochodzie czy na obiciach kanapy w mieszkaniu nie będą już szpeciły.

 

Ochrona impregnowanych tkanin odbywa się poprzez głębokie wnikanie preparatu w strukturę materiału, dzięki niewielkim rozmiarom cząsteczek i utworzenie na powierzchni niewidocznej hydrofobowej powłoki, skutecznie odpychającej wodę i brud.

Trwały i ekonomiczny preparat wzbogacony został nanocząstkami srebra, by wspomóc i wyeliminować niepożądany rozwój grzybów, bakterii, pleśni w tkaninach obiciowych.

 

Warto skorzystać ze środka ochronnego w atomizerze, który jest łatwy w aplikacji oraz pozwala na zachowanie oryginalnego wyglądu tkaniny, utrzymuje jej miękkość a bezbarwność impregnatu gwarantuje bezpieczeństwo stosowania oraz zapewni czystą tapicerkę materiałową pozbawioną niechcianych oznak codziennego użytkowania.

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net