loading

Impregnacja – sposobem na zadbane wnętrze

Impregnacja – sposobem na zadbane wnętrze

Chyba nic tak nie poprawia samopoczucia kierowcy jak czysta kabina auta, bez plam, zabrudzeń na siedzeniach czy kokpicie.

Jeśli chcesz podróżować w komfortowych warunkach i nie poświęcać dużo czasu na utrzymanie samochodu w nienagannym wyglądzie, zdaj się na nowoczesną technologię i preparaty zabezpieczające o innowacyjnych rozwiązaniach, bezpieczne dla użytkownika i delikatnych elementów wnętrza, przy których pomocy odzyskasz i utrzymasz blask wnętrza.

Do opracowania kosmetyków samochodowych posłużono się nowoczesną technologią, by bezpiecznie chronić elementy wyposażenia kabiny samochodu.

Ich główna rola to zabezpieczanie powierzchni (plastikowej, skórzanej, tekstylnej) tak, by nie przylegał do nich brud.

Impregnaty wykazują działanie na dwa sposoby.

Pierwszy to zabezpieczenie materiału przed wnikaniem brudu w głąb porów, dzięki głęboko penetrującym cząsteczkom niewielkich rozmiarów i oplataniem przez nich każdego włókna materiału. Drugim jest działanie powierzchniowe poprzez utworzenie warstwy ochronnej, bezbarwnej i niewyczuwalnej, która nie pozwala na osiadanie i gromadzenie się kurzu, brudu i przenikanie substancji płynnych.

Zabezpieczenie elementów auta przed zabrudzeniem poprzez wodoodporną powłokę, odpychającą wodę i brud wpływa na estetyczny wygląd wnętrza oraz łatwość utrzymania czystości w samochodzie.

Impregnując powierzchnie możliwe jest uzyskanie czystości biologicznej. Wyeliminowane zostaną bakterie, pleśnie, roztocza przez nanocząsteczki srebra, obecne w preparacie, wykazujące działanie bakteriobójcze, dbając tym samym o nasze zdrowie.

Dodatkowe substancje antystatyczne spowodują, że znacznie rzadziej pochylimy się ze ściereczką, by wyczyścić np. kokpit. Zabezpieczane powierzchnie mniej się brudzą, ponieważ zanieczyszczenia są odpychane od chronionego elementu.

Elementy plastikowe zyskują nienaganną barwę. Są chronione przed matowieniem i blaknięciem poprzez innowacyjne działanie preparatu.

 

Kosmetyki do impregnacji tapicerki zależą od rodzaju materiału z jakiego jest wykonana.

Spotykamy impregnat do tapicerki materiałowej oraz do tapicerki skórzanej.

 

Impregnat do tapicerki materiałowej.

Fotele wykonane z tekstyliów są niezwykle wrażliwe na powstawanie zabrudzeń. Kontakt z płynami, wilgocią powoduje szybkie zaplamienie.

Impregnat do tekstyliów, zdecydowanie wpływa na czystość, estetykę materiału oraz ogranicza wnikanie wilgoci wewnątrz tkaniny. Preparat o unikalnym działaniu zabezpiecza przed działaniem wilgoci, wody, zanieczyszczeń oraz nie dopuszcza do szybkiego osadzania się brudu. Dodatkowym atutem preparatu hydrofobowego jest nie dopuszczenie do rozwoju pleśni, bakterii poprzez niezwykły dodatek w składzie – nanocząsteczki srebra.

 

Nano impregnat do skór.

Przyczynia się do poprawy wyglądu tapicerki skórzanej bez ryzyka jej uszkodzenia.

Zachowując elastyczność tego materiału, ujednolica i podkreśla kolor, chroniąc przed pękaniem i przetarciami.

Impregnacja poprzez utworzoną nano powłokę sprawi, że fotele w samochodzie nie przyjmą wilgoci i brudu i będą zabezpieczone przed powstawaniem brzydkich plam. Skóra nie przyjmuje brudu, nie zrobi się śliska a my dłużej cieszymy się wyglądem i jej zapachem.

 

Nano impregnaty warto je dobrać do swoich potrzeb i używać do konserwacji wnętrza auta.

Utworzonej powłoki hydrofobowej poprzez działanie impregnatu nie widać. Za to widoczna gołym okiem jest różnica w wyglądzie oraz dłuższe podróże w czystym aucie.

Preparaty do impregnacji można kupić w sklepie internetowym "Strefa Detailingu"

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net