loading

Pielęgnacja samochodu - kosmetyki samochodowe

Nanotechnologia to jedno z najważniejszych odkryć XX wieku, które zmieniło oblicze medycyny, lotnictwa i kosmonautyki, ale także zauważalnie zmodyfikowało nasze życie codzienne. Fenomen nanotechnologii polega na operowaniu pojedynczymi atomami. Umożliwia to precyzyjne odziaływanie na wiele struktur i powierzchni. Okazuje się, że takie kosmiczne osiągnięcia doskonale sprawdzają się w pielęgnacji auta.

Nanotechnologie stosowane w lotnictwie – zaadaptowane na potrzeby motoryzacji

Manipulowanie pojedynczymi atomami umożliwia precyzyjną ochronę lakieru czy szyby, co przekłada się nie tylko na zachowanie ich funkcjonalności i trwałości, ale także nienagannego wyglądu. Widoczność szyb kluczowa jest dla bezpieczeństwa lotu, zaś ochrona szyb i lakieru przed mikrouszkodzeniami i zabrudzeniami minimalizuje ryzyko rozwoju większych uszkodzeń. A szerokie działanie antybakteryjne zapewnia sterylność i optymalne warunki zdrowotne wewnątrz pojazdów. Nieprawdopodobne jest to, że tak innowacyjne rozwiązania dostępne są dla każdego z nas. Mowa o nanokosmetyce samochodowej. Nano kosmetyki samochodowe to coś, bez czego już niedługo nie będziesz mógł wyobrazić sobie jazdy samochodem – wystarczy raz skorzystać z takich sprawdzonych rozwiązań, by odkryć nową jakość użytkowania samochodu.

Kosmetyki nano do auta to szeroka oferta preparatów gwarantujących komfort i bezpieczeństwo jazdy, z jednoczesną dbałością o imponujący wygląd samochodu. Co zatem oferuje nanotechnologia kierowcom? Preparaty do czyszczenia samochodu to:

szampon do samochodu

aktywna pianka do mycia samochodu

płyn do czyszczenia felg

- koncentrat do czyszczenia powierzchni zmywalnych w aucie

płyn do czyszczenia silnika i felg

Nanotechnologia  w kosmetykach samochodowych to także doskonałe hydrofobowe impregnaty: do lakieru samochodowego, preparat do felg samochodowych, hydrofobowy preparat do pielęgnacji skórzanej tapicerki czy płyn niewidzialna wycieraczka. Dopełnieniem pielęgnacji samochodu jest preparat do odświeżania klimatyzacji samochodowej.

Nanotechnologia – patent na najlepszą pielęgnację samochodu

Nanokosmetyki samochodowe to wszystko to, co najlepsze w pielęgnacji, konserwacji oraz eksploatacji samochodu. Dzięki nim zadbasz o połysk lakieru i felg, przejrzystość szyb i komfort jazdy oraz odporność na działanie zabrudzeń, soli oraz niesprzyjających warunków atmosferycznych. Jeśli pada hasło nanotechnologia, możesz być pewien, że zaraz wkroczysz w świat najdrobniejszych cząstek materii – atomów. Co to ma wspólnego z Twoim samochodem? Bardzo wiele! Jeśli aktywne nano cząstki spenetrują pory szkła czy lakieru, zapewnią Ci najlepszą z możliwych impregnację oraz zabezpieczenie przed wnikaniem brudu. A stąd już tylko krok do przejrzystych szyb, pełnego blasku lakieru o głębokim kolorze oraz samochodu czystego i odpornego na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. I to na długie miesiące!

Kosmetyki samochodowe możesz kupić w sklepie internetowym "Strefa Detailingu" - zapraszamy!

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net