loading

Długotrwała ochrona wnętrza samochodu.

Zadbajmy o zabezpieczenie plastików i innych tworzyw sztucznych.

Elementy plastikowe z czasem tracą blask, mogą blaknąć, łatwo je można zarysować i zniszczyć.

Z pomocą przychodzi preparat Nano Plexi wykorzystujący elementy nanotechnologii, związki krzemianowe i woski, by pielęgnować i zabezpieczać je przed negatywnymi czynnikami.

Produkt głęboko wiąże się z podłożem, wytwarza cienką warstwę ochronną, która nie dopuszcza do przenikania substancji płynnych, wilgoci oraz zabezpiecza elementy plastikowe na wypadek gdy rozleje się lepki płyn, łatwiej można go doczyścić z powierzchni.

Impregnat posiada właściwości antystatyczne. Kurz i inne zanieczyszczenia odpychane zostają od powierzchni.

Wysokiej jakości produkt to nie tylko jego właściwości ochronne i antystatyczne to również poprawa wyglądu. Plastiki nabierają ciemniejszej barwy, o wyraźnym satynowym blasku z zamaskowanymi drobnymi rysami. Po zabezpieczeniu impregnatem  powierzchnia wygląda naturalnie, bez oznak lepkości.

Nano Plexi – impregnacja przeciwdziała negatywnym działaniom wielu czynników, poprawia estetykę  na dłużej oraz wydłuża żywotność elementów znajdujących się wewnątrz samochodu.

Do pakietu impregnacji elementów wnętrza auta zaliczamy ochronę tapicerki skórzanej, profesjonalnym preparatem do zabezpieczenia skóry naturalnej i sztucznej Nano Leer. Impregnat hydrofobowy zwiększa trwałość skóry poprzez ograniczenie złego wpływu wody, wilgoci i brudu, przyczyniających się do niszczenia tego materiału.

Poprzez utworzenie innowacyjnej powłoki na powierzchni skóry, stwarza barierę ochronną ograniczającą osadzanie się zabrudzeń i wilgoci – brud już tak chętnie nie będzie przylegał do foteli a tapicerkę dłużej utrzymamy w czystości.

Podniesienie walorów estetycznych na długo to pielęgnacja bez żadnych skutków ubocznych.

Wydobyty naturalny kolor skóry, wypełnione mikroubytki i rysy, tapicerka jest elastyczna i odporna na wysychanie i pękanie a przy tym skóra oddycha i jest paroprzepuszczalna.

Zabezpieczenie impregnatem daje nam skórę miękką, odporną na przywieranie brudu oraz różnego rodzaju uszkodzenia wynikające z eksploatacji samochodu.

Tapicerka tekstylna – dobór odpowiedniego profesjonalnego preparatu jest szczególnie ważny.

Podatność na zabrudzenia, można ograniczyć poprzez zabezpieczenie specjalną nano powłoką.

Nano Textil - niewielkie rozmiary cząsteczek impregnatu wnikają w strukturę materiału, osiadając na jej włóknach, tworząc bezbarwną warstwę ochronną, uniemożliwiającą dostęp wody i zabrudzeń do zabezpieczanej powierzchni. Skuteczność i innowacyjność preparatu polega na zwiększeniu hydrofobowości materiału. Wylane na nią płyny lub inne zabrudzenia nie mają siły przebicia przez warstwę ochronną, nie przenikają do wewnątrz i łatwo je można usunąć. Impregnat ograniczając nasiąkliwość materiału podnosi komfort użytkowania. Powierzchnia jest czysta, sucha o przedłużonej wytrzymałości materiału i estetycznym wyglądzie.

Dla zwiększenia ochrony tekstyliów skład preparatu wzbogacono o jony srebra, by eliminowały zagrożenia mikrobiologiczne i nie dopuszczały do rozwoju bakterii, pleśni. Nanocząsteczki srebra są pomocne w utrzymaniu czystości biologicznej oraz niwelują nieprzyjemne zapachy.

 

Chcąc połączyć czyste wnętrze z długotrwałą ochroną elementów w nim znajdujących się, warto zaopatrzyć się w kosmetyki samochodowe opracowane w najnowszej technologii.

Zadbany samochód to odpowiednio chroniony każdy detal, element w samochodzie, tego rodzaju preparatami. Wszystkie opisywane powyżej kosmetyki samochodowe można kupić w sklepie internetowym "Strefa Detailingu"

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net