loading
Akcesoria do czyszczenia

Akcesoria do mycia szyb i samochodów takie jak profesjonalne ścierki z mikrofibry, szczoteczki czy różnego rodzaju gąbki ułatwią czyszczenie auta. Preparaty doskonale wspomagają czyszczenie lakieru, szyb samochodowych jak również wnętrze auta.
Nawet najlepszy produkt chemiczny nie spełni swojej funkcji, jeżeli zostanie niewłaściwie zaaplikowany. Dlatego oprócz kosmetyków warto zaopatrzyć się w przybory, dzięki którym mycie samochodu stanie się zdecydowanie bardziej efektywne i przyjemniejsze. Mikrofibra to chłonny materiał, który doskonale nadaje się do mycia, wycierania do sucha i polerowania. Ściereczki z mikrofibry użyj do polerowania wosku, quick detailera, dressingu czy pasty polerskiej.
Gąbka do mycia samochodu powinna być miękka i delikatna, aby nie rysowała lakieru, a zarazem skuteczna w usuwaniu tak trudnych zabrudzeń, jak choćby zaschnięte owady. Polecamy specjalne gąbki szenilowe oraz z mikrofibry z siatką – skuteczne, ale delikatne dla karoserii. W ofercie także profesjonalne aplikatory środków pielęgnujących oraz szczotki do elementów kokpitu, felg i tapicerki.

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net