loading
Zabezpieczanie

Zabezpieczanie lakieru samochodowego oraz hydrofobizacja szyb samochodowych

Na rynku dostępna jest szeroka gama preparatów przeznaczonych do zabezpieczania lakieru samochodowego. Najstarszym oraz najbardziej popularnym jest zabezpieczenie lakieru za pomocą wosku. Należy jednak pamiętać, iż ta forma ochrony nie zabezpieczy karoserii przed uszkodzeniami mechanicznymi. Znacznie trwalszym, ale również droższym rozwiązaniem są powłoki hydrofobowe oraz ceramiczne.
Jak działa wosk samochodowy? Przede wszystkim wykazuje wysoką hydrofobowość, a więc ogranicza przyleganie cząsteczek wody do karoserii. W czasie deszczu woda kumuluje się w krople i jest błyskawicznie odpychana z powierzchni lakieru. Dzięki temu samochód dłużej pozostaje czysty i lśniący, bo zabrudzenia ani zacieki nie zatrzymują się na karoserii. Ponadto woskowe polerki samochodowe chronią przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV, soli drogowej czy ptasich odchodów.
Bardziej zaawansowanym środkiem ochronnym jest powłoka ceramiczna na lakier. Preparat po nałożeniu na karoserię tworzy powłokę nanokompozytową, w pełni chroniącą przed zarysowaniami. Co więcej, produkt chroni także przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, soli drogowej, chemii czy zmianami temperatury. Powłoka jest jednolita, efektywna i zwarta, lecz jednocześnie elastyczna – pracuje razem z podłożem, na które została zaaplikowana. 

 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net