loading
Pielęgnacja wnętrza

Preparaty do pielęgnacji wnętrza kabiny samochodowej

Umiejętny dobór specjalistycznych preparatów pozwoli uzyskać zaskakujące efekty wizualne również we wnętrzu kabiny samochodowej. Środki przeznaczone do pielęgnacji tapicerki skórzanej w samochodzie, czy elementów plastikowych i kokpitu przywrócą utracony blask. Dzięki preparatom myjącym z cząstkami srebra dogłębnie wyczyścimy tapicerkę pozbywając się uciążliwych zabrudzeń czy osadów. Do skóry samochodowej warto zastosować dedykowany impregnat, który ujednolici kolor, a także uchroni obicie przed przetarciami i pękaniem.

Czyszczenie samochodu z kosmetykami samochodowymi od Strefy Detailingu Hadwao

W grupie produktów przeznaczonych do wnętrza pojazdu znajdziemy także środki do prania tapicerki samochodowej, płyny do czyszczenia i pielęgnacji deski rozdzielczej oraz preparat do odgrzybiania klimatyzacji.


Preparaty do czyszczenia tworzyw sztucznych, gumy oraz winyli usuwają zabrudzenia, a do tego wydobywają kolor oraz nadają piękny połysk. Tuszują zarysowania, dzięki czemu deska rozdzielcza czy inny element samochodowy z plastiku będą wyglądać jak nowe. Dodatkowym atutem jest pozostawienie przyjemnego zapachu w kabinie pasażerskiej.

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net