loading
Zestawy kosmetyków

Zestawy kosmetyków samochodowych

Taki zestaw kosmetyków samochodowych ucieszy każdego fana detailingu! A może zrobisz prezent sobie? W proponowanym przez nas zestawie znajdują się profesjonalne preparaty do czyszczenia samochodu i środki do pielęgnacji, dzięki którym twoje auto będzie wyglądało, jakby niedawno opuściło fabrykę. Artykuły samochodowe dostępne w naszym asortymencie są używane przez specjalistów w dziedzinie auto detailingu. Dziś możesz mieć je u siebie i cieszyć się ich fantastycznym działaniem.

Nasze preparaty nie tylko usuwają codzienne zabrudzenia, lecz także intensywnie odnawiają i konserwują powierzchnie takie, jak plastiki samochodowe, guma, winyl, szyby, tapicerka materiałowa i skórzana, tapicerka sufitowa i drzwiowa, a także felgi oraz powłoki lakiernicze. Czyszcząc auto z zastosowaniem naszych środków usuniesz delikatne zarysowania i oznaki eksploatacji, a wydobędziesz kolor i blask.
Dlaczego warto kupować w zestawie? Bo jest taniej! A poza tym w jednym zamówieniu zyskujesz produkty do tapicerki, kokpitu i karoserii.

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net