loading

Niewidzialna wycieraczka - zadbaj o szyby samochodowe

Szyba samochodowa to element, od stanu którego bezpośrednio zależy komfort i bezpieczeństwo jazdy. Brudna, matowa i mało przejrzysta szyba nie tylko niekorzystnie wpływa na wygląd samochodu, ale znacząco zaburza widoczność na drodze. Tradycyjne kosmetyki samochodowe umożliwiają szybkie, ale jedynie doraźne czyszczenie szyb; wystarczy jedna przejażdżka – i znów trzeba myć szybę. Znacznie nowocześniejszym i skuteczniejszym rozwiązaniem jest płyn do mycia szyb z zastosowaniem nanotechnologii.

Płyn do mycia szyb z zastosowaniem nanotechnologii – czy się wyróżnia?

Nanokosmetyki to obecnie najbardziej zaawansowane preparaty do czyszczenia i konserwacji wszystkich powierzchni samochodowych. Dzięki oddziaływaniu na poziomie atomów, preparaty te tworzą niewidzialną powłokę, która chroni przed przyleganiem wilgoci i brudu. A ponadto chronią przed podstępną korozją i uszkodzeniami, które początkowo niewidoczne są gołym okiem – aż do momentu, gdy będą zauważalne, a tym samym – nieodwracalne.

Wśród jakich nano płynów do mycia szyb można dokonać wyboru? Letni płyn do spryskiwaczy szyb samochodowych zapewnia świeżość i czystość szyb. Taki płyn do mycia szyb z zastosowaniem nanotechnologii działa na drodze odpychania cząsteczek wody, kurzu i innych zanieczyszczeń. Efektowi samooczyszczania szyb towarzyszy doskonała przejrzystość szyby. Z kolei zimowy płyn nano to skuteczny środek wspomagający odmrażanie szyb. Efektywny w temperaturze do -40 stopni, umożliwia usunięcie szronu i zanieczyszczeń, zapewniając szybom przejrzystość bez ich żmudnego skrobania i generowania mikrouszkodzeń szkła.

Kolejnym ciekawym nano kosmetykiem samochodowym jest impregnat hydrofobowy do szyb "niewidzialna wycieraczka". Nie jest to typowy środek czyszczący – aplikuje się go na szybę wyczyszczoną wcześniej innym preparatem. Jednak z racji tworzenia na powierzchni szyby niewidzialnej powłoki oczyszczającej z wilgoci i wszelkich zanieczyszczeń, nano impregnat sprzyja długofalowemu utrzymaniu szyb w czystości. Brak osiadania na szybach samochodowych brudu oznacza brak konieczności ich częstego mycia.

 Płyn do mycia szyb z zastosowaniem nanotechnologii – czy warto?

Masz dość ciągłego przecierania szyb samochodowych? Męczy Cię czyszczenie szyb po każdej trasie oraz konieczność używania wycieraczek samochodowych za każdym razem, gdy w trasie zastanie Cię deszcz albo śnieg? Jesteś znużony wylewaniem hektolitrów płynu do spryskiwaczy oraz ciągłym odwiedzaniem myjni samochodowej? Jeśli ja choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak” – płyn do mycia szyb z zastosowaniem nanotechnologii jest dla Ciebie.

Dzięki nano kosmetykom samochodowym Twoje auto zyska nienaganny wygląd i przedłużoną żywotność, a Ty – powód do dumy. W końcu nic tak nie dowartościowuje miłośnika  motoryzacji, jak piękne i zadbane auto.

 

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net