loading

Quick detailer – Twój samochód pokocha ten produkt

Car detailing to specjalistyczna, zaawansowana pielęgnacja samochodu. Takie szczegółowe czyszczenie każdego elementu auta ma na celu przywrócenie samochodowi nienagannego wyglądu, ale także przedłużenie żywotności auta. Poza odpowiednim wykonaniem czynności myjących, kluczowe znaczenie w car detailingu ma wybór odpowiednich środków czyszczących. Prawidłowo używanych jest wiele preparatów, które dedykowane są usuwaniu zanieczyszczeń z określonych powierzchni, a także ich impregnowaniu. Pojawił się jednak preparat umożliwiający kompleksową, a jednocześnie szybką pielęgnację lakieru samochodowego. Mowa o preparacie Quick detailer.

Quick detailer – jak to działa?

Quick detailer to preparat stosowany na lakier samochodowy, który ma umożliwić tzw. szybki detailing samochodu. Mowa o przywróceniu doskonałego wyglądu lakieru bez konieczności stosowania wielu kosmetyków samochodowych. Początkowo tego typu preparaty stosowane były przede wszystkim w celu natychmiastowego skraplania wody na powierzchni auta, co miało usprawnić wycieranie i suszenie umytego lakieru samochodowego czy szyb. Dziś szybki detailing to coś więcej. Dzięki wzbogaceniu formuły Quick detailera o wosk Carnauba, możliwa jest skuteczna pielęgnacja lakieru i zabezpieczenie jego powierzchni – a wszystko to na drodze zaaplikowania preparatu i przetarcia go mikrofibrą.

Quick detailer nabłyszcza lakier samochodowy, zapewnia głębię koloru, a także umożliwia utrzymanie lakieru w czystości. Zabezpieczająca powłoka hydrofobowa sprzyja bowiem spływaniu wszelkich zanieczyszczeń – błota, kwaśnych deszczów, soli drogowej. Pomaga to przedłużyć żywotność lakieru samochodowego, ogranicza jego korozję i powstawanie rdzy, chroni powierzchnię przed blaknięciem oraz utlenianiem się lakieru generowanym działaniem czynników atmosferycznych.

Jak stosować Quick detailer?

Quick detailer to preparat bardzo prosty w użyciu. Pierwszą czynnością, która koniecznie powinna poprzedzić aplikację tego preparatu, jest dokładne umycie lakieru samochodowego. Idealnie sprawdzi się nano szampon lub aktywna piana, która doskonale się pieni i rozpuszcza wszelkie zanieczyszczenia. Kolejnym krokiem jest osuszenie lakieru ściereczką z mikrofibry – i wtedy można przystąpić do aplikacji Quick detailera. Preparat należy rozpylić na powierzchni lakieru auta, a nadmiar środka usunąć ściereczką z mikrofibry. Należy pamiętać, aby nie aplikować preparatu na rozgrzany lakier.

Dzięki właściwościom hydrofobowym Quick detailer chroni lakier przed działaniem opadów i zanieczyszczeń, dzięki czemu nie musisz tak często myć samochodu, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Warto skorzystać z tak prostej i skutecznej metody pielęgnacji lakieru samochodowego – to się naprawdę opłaca. 

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net