loading

Hydrofobowy preparat do pielęgnacji felg samochodowych Nano Rims 200 ml

Ochrona felg zimą i latem - zabezpieczenie i pielęgnacja felg samochodowych

Impregnat do felg tworzy ceramiczną powłokę, która działa hydrofobowo (odpycha wodę i inne zanieczyszczenia) i redukuje powstawanie zabrudzeń. Nabłyszcza alufelgi, sprawiając że na długo zachowują delikatny, satynowy blask. Regularne stosowanie impregnatu ułatwia czyszczenie i zabezpiecza felgi przed korozją.

Więcej szczegółów

80,00 zł

Więcej informacji

Nano Rims 200 ml – hydrofobowy preparat do zabezpieczania felg samochodowych

Innowacyjny hydrofobowy środek tworzący cienką, bezbarwną powłokę, której głównym zadaniem jest odpychanie wody, zanieczyszczeń metalicznych układu hamulcowego, ochrona przed niszczącym działaniem soli drogowej i zapobieganie korozji.

Preparat Nano Rims chroni felgi samochodów przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych zapewniając im większą odporność na wilgoć, zabrudzenia i ogranicza przywieranie zanieczyszczeń. Tak zabezpieczone felgi zachowują delikatny, satynowy blask, są odświeżone i łatwiejsze w pielęgnacji.

Ochrona ceramiczna felg i metalowych elementów samochodu

Zabezpieczona felga zyskuje ochronę przed :

- szkodliwymi warunkami atmosferycznymi,

- zanieczyszczeniami drogowymi,

- uszkodzeniem powłoki lakierowanej

Dodatkowo zabezpieczona powierzchnia uzyskuje właściwości hydrofobowe, preparat minimalizuje osadzanie się pyłów z klocków hamulcowych a felga nabiera satynowego blasku.

Zużycie preparatu: 20 – 50 ml/m2

Jak stosować środek do konserwacji felg auta?

Musimy pamiętać, że przed nałożeniem powłoki należy dokładnie oczyścić i wysuszyć powierzchnię felgi. Wtedy nastąpi silniejsze i trwalsze wiązanie cząsteczek z powierzchnią.

Produkt aplikujemy natryskiem lub lekko zwilżoną preparatem ściereczką. Następnie wykonujemy polerowanie, by nie zostały smugi świadczące o użyciu zbyt dużej ilości płynu hydrofobowego.

Temperatura otoczenia podczas nakładania powinna się wahać od 5- 40 stopni Celsjusza.

Powłoka hydrofobowa do felg samochodowych ma właściwości szybkowiążące z podłożem i już po kilku minutach wykazuje swoje działanie. Zalecamy jednak by nie testować jej przed upływem 24 godzin.

Produkty powiązane

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net