loading
Zapachy do samochodu

Zapachy do domu, samochodu i innych wnętrz

W naszym sklepie detailingowym rekomendujemy szeroki wybór zapachów do samochodu i domu, które w okamgnieniu odświeżą powietrze i wyeliminują przykrą woń. To zaawansowane produkty, które niezwykle wydajnie roztaczają subtelny aromat w przestrzeni domu, mieszkania, biura czy kabiny samochodowej.
Każdy odświeżacz powietrza dostępny w naszej ofercie działa jednocześnie jako neutralizator zapachów. Oznacza to, że dany produkt nie maskuje przykrej woni, lecz skutecznie i bezpowrotnie ją eliminuje. Perfumy do samochodu dostępne w naszej ofercie pozwolą pozbyć się zapachu wilgoci, stęchlizny czy dymu tytoniowego. Oferujemy wiele różnych wersji zapachowych, w tym aromaty świeżości, owocowe, herbaciane czy orientalne.


Jak prawidłowo aplikować samochodowe odświeżacze powietrza?

W naszej ofercie proponujemy zapachy rozpylane w powietrzu lub aplikowane bezpośrednio na daną powierzchnię, np. tapicerkę czy dywaniki samochodowe. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne w zastosowaniu oraz w kontakcie z powierzchniami plastikowymi. Gwarantują długotrwały efekt przyjemnego dla zmysłów aromatu.


Perfumy do wnętrz - sposób użycia:

  • rozpyl odświeżacz za pomocą atomizera bądź zaaplikuj go bezpośrednio na dywaniki, kratkę wentylacyjną, tapicerkę (samochodową lub meblową), zasłony czy inne elementy wyposażenia samochodu lub wnętrza.


Przed użyciem sprawdź działanie produktu w miejscu mało widocznym.

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net