loading
glinka do lakieru Zobacz większe

Glinka do czyszczenia lakieru samochodu. Profesjonalna glinka lakiernicza 100 gram średnia

Glinka do lakieru samochodowego o średniej twardości. Produkt przeznaczony do usuwania zabrudzeń z lakieru samochodowego oraz szyb. Dokładnie i delikatnie czyści trudne zabrudzenia – takie jak żywice, masy bitumiczne, tłuste plamy, owady.  Czyszczenie glinką jest szybkie a jednocześnie dokładne. W odróżnieniu do agresywnych środków, glinka nie niszczy lakieru, nie rysuje go i działa delikatnie.

Więcej szczegółów

1000164

25,00 zł

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
3 5,00 zł Do 15,00 zł
5 7,00 zł Do 35,00 zł
10 9,00 zł Do 90,00 zł

Więcej informacji

GLINKA do czyszczenia lakieru samochodowego - glinka do detailingu

Profesjonalna glinka czyszcząca do lakieru samochodowego o średniej twardości.

Produkt przeznaczony do codziennej pracy o dokładnym i delikatnym działaniu. Masa plastyczna usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, naloty z powierzchni lakieru samochodowego oraz szyb.

Glinka dokładnie wyczyści:

- kurz,

- brud,

- żywicę i pyłki z drzew,

- resztki asfaltu,

- soki z drzew,

- przyschnięte owady.

Delikatne czyszczenie lakieru samochodowego - glinka samochodowa

Glinka to produkt niezbędny w procesie autodetailingu. Wyczyszczony nią lakier gwarantuje dobre wiązanie powłok hydrofobowych oraz ich trwałość.

Glinka lakiernicza średnia zapewnia delikatnym powierzchniom oczyszczanie wyjątkowo precyzyjne i przywraca idealną gładkość lakieru. Im gładszy lakier tym mniejsza podatność na przyciąganie i utrzymywanie się brudu i kurzu.

 Jak użyć glinki lakierniczej?

- przygotować auto (umyć szamponem samochodowym)

- niewielki kawałek glinki do mycia karoserii ugniatamy w dłoni, by ją zmiękczyć do odpowiedniej konsystencji i nadać jej maksymalną plastyczność

- zwilżoną lubrykantem powierzchnię lakieru, szyby pocieramy kawałkiem glinki

- łagodnymi ruchami czyścimy, umiarkowanie naciskając powierzchnię, sukcesywnie kawałek po kawałku starając się nie pominąć żadnego fragmentu

- gdy pojawią się zabrudzenia na glince, składamy ją chowając do środka zebrany nalot (by nie rysował lakieru) i od nowa lepimy krążek do dalszej pracy

Należy pamiętać, by cały czas zwilżać powierzchnię lubrykantem by lakier nie był suchy.

Glinka czyszcząca to produkt zawierający w swym składzie związki tytanu dzięki temu nie tylko świetnie radzi sobie z pozbywaniem wszelkich zanieczyszczeń z lakieru samochodowego lecz także sprawdza się w usuwaniu osadów wapiennych w kabinach prysznicowych.

 

Po dokładnym wyczyszczeniu lakieru samochodowego zalecamy zabezpieczenie lakieru preparatem hydrofobowym Quartz Protection. Warto po niego sięgnąć, by wyczyszczony samochód na dłużej zabezpieczyć przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i nadać karoserii blasku.

Produkty powiązane

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net