loading
Reduced price! Neutralizator przykrych zapachów - Silver Fresh, 200 ml Zobacz większe

Spray niwelujący przykry zapach z tkanin i powietrza - Silver Fresh

Preparat w sprayu do odświeżania tkanin. Dzięki nanocząsteczkom srebra nie dopuszcza do rozwoju bakterii odpowiedzialnych za przykry zapach. Nanocząsteczki wnikają w tkaninę i pozostają w niej nawet po odparowaniu produktu. Silver Fresh idealnie nadaje się do odświeżania odzieży, butów, tekstyliów codziennego użytku jak i zastosowań na większych powierzchniach – koce, dywany, tapicerka.

Więcej szczegółów

16,00 zł

13,00 zł

- 3,00 zł

Więcej informacji

Neutralizator zapachów – Silver Fresh

Neutralizatory zapachów to innowacyjne, funkcjonalne i wysoce skuteczne rozwiązanie w walce z przykrymi zapachami, niezależnie od źródeł ich pochodzenia. Proponowany przez nas spray Silver Fresh, niwelujący przykry zapach z tkanin i powietrza, znakomicie spełnia w tym zakresie swoje zadanie. To innowacyjnych pochłaniacz zapachów wykorzystujący zaawansowaną technologię nanocząsteczek srebra, które wykazują znakomite właściwości bakteriobójcze, w tym nie dopuszczają do rozwoju bakterii odpowiedzialnych za powstawanie przykrych zapachów.

Skład produktu Silver Fresh obejmujący nanocząsteczki srebra, które wysycają tkaninę i pozostają w jej strukturze nawet po odparowaniu płynu, pozwala na skuteczne odświeżenie tkanin, powietrza, czy nawet całego pomieszczenia, także w przypadku, gdy nieprzyjemny zapach utrzymywał się już od dłuższego czasu. Już niewielka ilość preparatu Silver Fresh odświeży każde wnętrze, dywan, zasłony, ubrania, czy też wkładki do butów. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu uciążliwe, brzydkie zapachy zostaną aktywnie zredukowane na długi czas.

Pochłaniacz zapachów do tkanin, powietrza i pomieszczeń – sprawdź jego unikalne właściwości

Neutralizator zapachów, jakim jest spray Silver Fresh, to idealne rozwiązanie do domu i mieszkania, bowiem skutecznie znajduje zastosowanie na większych powierzchniach, takich jak koce, dywany, zasłony, czy tapicerowane meble. Nanocząsteczki srebra wnikają w tkaninę i pozostają w niej nawet po odparowaniu produktu. Takie rozwiązanie gwarantuje przede wszystkim natychmiastową skuteczność i znakomity, długotrwały efekt.

Pochłaniacz zapachów sprawdzi się doskonale w przypadku odświeżania:

  • odzieży,
  • butów,
  • tekstyliów codziennego użytku,
  • zasłon, firan, dywanów, wykładzin, koców,
  • tapicerki, w tym tapicerki samochodu.

Neutralizator zapachów Silver Fresh – sposób użycia

Preparat odświeżający Silver Fresh spray należy nanosić bezpośrednio na neutralizowaną powierzchnię za pomocą atomizera. Po zaaplikowaniu preparatu, należy odczekać do chwili jego całkowitego wyschnięcia.

Dla zapewnienia dłuższej świeżości i czystości obuwia oraz innych materiałów tekstylnych, zalecamy użycie impregnatu hydrofobowego Nano Textil. Preparat dzięki innowacyjnej recepturze odpycha cząsteczki wody oraz brudu przy zachowaniu całkowitej paroprzepuszczalności. 

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net