loading
Lunar Pro - powłoka odblaskowa, 100 ml Zobacz większe

Lunar Pro - powłoka odblaskowa, spray odblaskowy100 ml

Innowacyjny preparat nadający efektu odblasku.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Więcej informacji

Lunar Pro - innowacyjny preparat nadający efekt odblasku

Lunar Pro to pierwszy preparat z serii niewidocznych w świetle dziennym powłok, rozświetlających zabezpieczone powierzchnie w warunkach ograniczonej widoczności.

Po nałożeniu powłoki, spryskana  powierzchnia uzyskuje zdolność odbijania promieni świetlnych w kierunku źródła (latarka, reflektor samochodowy). Dzięki tej unikalnej właściwości, którą nadają zaawansowane mikro-drobiny znajdujące się w preparacie, zabezpieczona powierzchnia staje się doskonale widoczna, nie oślepiając przy tym innych osób.

Najistotniejszą zaletą stosowania powłoki odblaskowej Lunar Pro jest zwiększenie naszego bezpieczeństwa.

Odblask - Lunar Pro - bezpieczeństwo podróżowania

Zabezpieczając kurtkę sami jesteśmy doskonale widoczni, preparat zatem to idealne rozwiązaniem dla amatorów nocnych spacerów, joggingów czy przejażdżek rowerowych. Spryskując wózek dziecięcy czy szkolny plecak zwiększamy po zmroku widoczność i bezpieczeństwo naszych dzieci.

Każdy element odblaskowy ma wpływ na bezpieczeństwo osób poruszających się pieszo lub rowerem wieczorową porą, po drodze. Często bywa tak, że odblaski i światła rowerowe to za mało. Można poprawić swoją widoczność stosując niekonwencjonalny preparat odblaskowy LUNAR PRO, który korzystnie wpływa na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To szary pyłek, który działa jak duży odblask w momencie oświetlenia go mocnym światłem reflektorów auta lub latarki. Spray można rozpylić na całe ubranie, wtedy nasza sylwetka jest cała widoczna z daleka, gdy oświetlą ją światła nadjeżdżającego samochodu. Jest dużo większa powierzchnia odblasku i większa szansa na dostrzeżenie poruszającej się sylwetki prze kierowcę. Preparat jest łatwy i skuteczny w użyciu, nanosimy go wtedy gdy jest potrzebny, sprawdza się od razu bez potrzeby czekania na działanie. W składzie produktu znajdują się polimery, które nadają spryskanej powierzchni delikatnego efektu hydrofobowego, czym dodatkowo chronią powłokę odblaskową przed szybkim zmywaniem przez deszcz.

Powłoka odblaskowa - spray odblaskowy Lunar Pro

Spray nie pozostawia trwałych śladów na ubraniach, nie usztywnia ich i jest niewidoczny w świetle dziennym lecz wieczorem pozwala kilkakrotnie zwiększyć sygnalizowanie naszej obecności na drodze. LUNAR PRO ma właściwości odblaskowe na różnego rodzaju materiałach. Mogą go stosować biegacze, rowerzyści, spacerowicze, dzieci i osoby starsze. Wystarczy spryskać kurtkę, dres, buty, kask czy elementy jednośladu – by być bezpiecznym i widocznym na drodze, po zmroku, przy działaniu skierowanego na nas światła samochodu.

LUNAR PRO to dobre rozwiązanie, by zapewnić sobie i najbliższym bezpieczeństwo.

Lunar PRO jest preparatem dedykowanym do materiałów tekstylnych, jednak bez zastrzeżeń możemy wykorzystywać jego działanie na rowerze, kasku jak również materiałach chropowatych. Należy jednak pamiętać , iż działanie powłoki na powierzchniach płaskich i śliskich jest dość krótkie. Płyn nie łączy się z opryskaną powierzchnią i pierwsze mycie zmywa odblask.

Zapraszamy do obejrzenia filmu ukazującego działanie preparatu:

https://www.youtube.com/watch?v=LOgT3-UVTxU

https://www.youtube.com/watch?v=3BWF2f-jYgs

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net