loading
impregnat do butów, odzieży, tkanin Zobacz większe

Hydrofobowy impregnat do odzieży i tekstyliów Nano Textil

Nano Textil - impregnat hydrofobowy do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych: odzieży, obuwia, tapicerki samochodowej. Preparat po zastosowaniu na danej powierzchni, odpycha cząstki wody i brudu nie zezwalając na wniknięcie zabrudzeń we włókna materiału. 

Więcej szczegółów

39,00 zł

Więcej informacji

Impregnat do odzieży, obuwia i tekstyliów - hydrofobowy preparat Nano Textil

Uniwersalny impregnat do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych. Nano Textil to wysokiej klasy, w pełni profesjonalny i niezawodny preparat, stanowi skuteczne zabezpieczenie przede wszystkim dla:

- odzieży,

- obuwia, w tym butów skórzanych, z zamszu,

- tapicerki, w tym tapicerki samochodowej,

- plandek i namiotów,

- wyrobów wykonanych ze skóry, nubuku, weluru.

Zasada działania preparatu opiera się na zjawisku hydrofobizacji powierzchni. Dzięki temu impregnowany materiał odpycha cząsteczki wody i brudu nie pozwalając im wniknąć w swoje włókna, dodatkowo jednak pozwalając zabezpieczanej powierzchni oddychać.

Impregnat Nano Textil to najskuteczniejsze rozwiązanie dla zabezpieczenia obuwia

Nano Textil to skuteczna ochrona materiałów przed wodą i brudem. Impregnat zapewnia ochronę przed deszczem, utrzymuje miękkość tkaniny nie zmieniając jej struktury i koloru.  

  • trwałość uzyskanego efektu - do około 4-5 prań,
  • ekonomiczność zastosowań - zużycie produktu na poziomie od 30 do 100 ml/m2.

Jak prawidłowo stosować preparat?

Istotną kwestią jest, aby przed rozpoczęciem nakładania powłoki, dokładnie usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z zabezpieczanej powierzchni. Im lepiej ta czynność zostanie wykonana, tym silniejsze będzie wiązanie nanocząstek z powierzchnią i tym samym trwalsze i efektywne działanie środka.

Po dokładnym wyczyszczeniu powierchni należy spryskać czysty, suchy materiał, a następnie, dla uzyskania lepszego efektu, rozetrzeć powłokę po materiale dłonią. Najtrwalszy efekt uzyskujemy po 72 godzinach od aplikacji.

Innym sposobem, szczególnie polecanym przy zabezpieczaniu kurtek, spodni, bluz jak równie obuwia jest wymieszanie impregnatu z wodą - 200 ml płynu Nano TextilW tym wypadku należy 200 ml płynu Nano Textil wymieszać z 800 ml wody, a następnie dokładnie wymoczyć w roztworze materiał. Po dokładnym wymoczeniu materiału w płynie należy bez wyżymania odwiesić materiał do całkowitego wyschnięcia. 

Nie należy przyspieszać procesu schnięcia.

Poniżej wynik badania dermatologicznego preparatu Nano Textil (badanie wykonane przez niezależne laboratorium):

Produkty powiązane

Produkty

Informacje

Sklep

  • HADWAO NANOTECHNOLOGIA Sp. z o.o. 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net