Zestawy kosmetyków samochodowych 

Taki zestaw kosmetyków samochodowych ucieszy każdego fana detailingu! A może zrobisz prezent sobie? W proponowanym przez nas zestawie znajdują się profesjonalne preparaty do czyszczenia samochodu i środki do pielęgnacji, dzięki którym twoje auto będzie wyglądało, jakby niedawno opuściło fabrykę. Artykuły samochodowe dostępne w naszym asortymencie są używane przez specjalistów w dziedzinie auto detailingu. Dziś możesz mieć je u siebie i cieszyć się ich fantastycznym działaniem.
Nasze preparaty nie tylko usuwają codzienne zabrudzenia, lecz także intensywnie odnawiają i konserwują powierzchnie takie, jak plastiki samochodowe, guma, winyl, szyby, tapicerka materiałowa i skórzana, tapicerka sufitowa i drzwiowa, a także felgi oraz powłoki lakiernicze. Czyszcząc auto z zastosowaniem naszych środków usuniesz delikatne zarysowania i oznaki eksploatacji, a wydobędziesz kolor i blask.
Dlaczego warto kupować w zestawie? Bo jest taniej! A poza tym w jednym zamówieniu zyskujesz produkty do tapicerki, kokpitu i karoserii.

 • Czyste, pachnące i zawsze zadbane auto – zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Taki efekt  z łatwością można osiągnąć za pomocą zestawu nano preparatów i kosmetyków samochodowych do pielęgnacji karoserii, tapicerki i kokpitu. Kupując kosmetyki w zestawie płacisz mniej oraz otrzymujesz wysyłkę gratis!

  269,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Czyste i lśniące auto przy minimalnym wysiłku? Dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym wykorzystującym nanotechnologię to możliwe. Produkty te, wnikają głęboko w strukturę materiału, czyszcząc, impregnując, zabezpieczając. Zestaw Mini Autodetailing zawiera środki przeznaczone do mycia i oczyszczania lakieru, jego zabezpieczenia, tworzenia powłoki hydrofobowej, a...

  149,00 zł
  W magazynie W magazynie
 • Zestaw zawierający glinkę lakierniczą oraz lubrykant nadający glince poślizgu.

  45,00 zł
  Oczekiwanie na dostawę Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów