loading
Preparat do ochrony karoserii i wnętrza samochodu Nano Plexi 200 ml Zobacz większe

Preparat do ochrony elementów plastikowych i gumowych Nano Plexi 200 ml

Preparat do odświeżania, czyszczenia i pielęgnacji wszelkich elementów karoserii wykonanych z plastiku, winylu, gumy. Jego cząsteczki głęboko wnikają w strukturę materiału wydobywając kolor, maskując drobne rysy oraz nadając jedwabistą, satynową barwę. 

Więcej szczegółów

35,00 zł

Więcej informacji

NANO PLEXI – preparat do ochrony elementów plastikowych i gumowych

Produkt ochronny i pielęgnujący do elementów plastikowych, gumowych i winylowych. Preparat wnika w mikrostrukturę powierzchni odświeża, przywraca i pogłębia oryginalny kolor, maskuje drobne rysy, utrzymuje elastyczność.

Za właściwości antystatyczne i ochronne jakie posiada Nano Plexi odpowiadają nanozwiązki krzemianowe i wysokiej jakości woski wchodzące w skład tego unikalnego preparatu.

Nano Plexi minimalizuje wysychanie i pękanie elementów gumowych i utrzymuje ich elastyczność. Elementy plastikowe chronione są przed płowieniem, odzyskują fabryczną czerń i satynową barwę.

Wyżej wymienione elementy karoserii są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych i promieniowanie UV.

Nano Plexi stosujemy na zewnątrz i wewnątrz auta do:

- elementów plastikowych

- elementów gumowych

- elementów winylowych

- elementów nielakierowanych 

Jak stosować preparat Nano Plexi?

Produkt nanosić bezpośredni na czystą i suchą powierzchnię przy pomocy natrysku lub zwilżonej preparatem ściereczki. Następnie polerujemy do uzyskania pożądanego blasku.

Zużycie preparatu: 5 – 10 ml / m2

Produkty powiązane

  • Add to cart View

    Uniwersalny środek do czyszczenia gumy,  plastików, tapicerek ze skóry, ekoskóry i tekstyliów. Świetnie radzi sobie z rozpuszczaniem nawet trudnych zabrudzeń – tłustych plam, śladów po gumie, zabrudzeń organicznych. Preparat zawiera nanocząsteczki srebra, które zabezpieczają powierzchnię przed pleśnią i grzybami.

    12,20 zł
    Out of stock

Produkty

Informacje

Sklep

  • Hadwao.net 05-200 Wołomin ul. Nałkowskiego 14
  • 606 366 413, 796 362 413
  • sklep@hadwao.net